22 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Баланс у співвідношенні ціни та якості — головний козир підкладки з пінополістиролу
Коли заходить мова, що таке підкладка, мало не найчастіше представляють саме прошарок із пінополістиролу. Пояснюється це збалансованістю властивостей і, як наслідок, популярністю серед покупців. Вона на лад дешевше за коркову версію, водночас гідно справляється з вагою й зовсім не реагує на воду, а також добре зберігає тепло (особливо якщо має покриття з фольги). Але зверніть увагу, що пінополістирольна підкладка вкрай вимоглива у якості підлоги — він має бути дуже рівним. А головне, що вона легко займається й виділяє під час горіння токсичний газ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер Стирол |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Модуль |
| Тип підлогового покриття | Ламінат, Паркет |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Максимальна температура експлуатації | 27 град. |
| Звукоізоляція | 18 дБ |
| Теплопровідність | 0.048 Вт/м.кв. |