Пластикове підвіконня Мрія характеризується численними перевагами завдяки використанню передових рішень та врахування вимог сучасних споживачів під час його створення. Цей виріб поєднує в собі сучасний дизайн, відмінні експлуатаційні характеристики, бездоганну якість та доступну вартість.Підвіконня Мрія допоможуть створити комфорт та забезпечити функціональність, а також реалізувати різноманітні інтер’єрні рішення. Прослужать вони багато років, радуючи своїм естетичним зовнішнім виглядом, практичністю та надійністю.
Виготовляються підвіконня Мрія в Україні на передовому німецькому устаткуванні за інноваційними технологіями. Виконуються вони з якісної та нешкідливої сировини, яка не містить свинцю та формальдегідів. Дошка має ребра жорсткості, що забезпечує високу міцність під час експлуатації. При цьому ціна підвіконня Мрія приємно лояльна, що робить його доступним для кожного українського споживача.
Основа підвіконня Мрія покривається німецькою зносостійкою плівкою Elesgo або Imawell, за рахунок якої підвіконня зберігатиме свій відтінок протягом багатьох років. Поверхня ідеально рівна та гладка, виріб має лаконічний дизайн soft із закругленим капіносом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | глянсовий |
| Розміри | |
| довжина | продається кратно 3 метри |