

1 700 ₴/рулон
Показать оптовые ценыОгорожа з пластикової сітки виходять надійними і довговічними. Якщо для конструкції використовуються огорожні грати, то можна не сумніватися в повноцінності такого загородження. Термін служби подібної огорожі декілька десятків років. Грати для огорож виготовляють із специфічного полімерного складу, в результаті отриманий матеріал підходить для широкого використання у багатьох областях: - обгороджування ділянок будь-якої площі; - обгороджування саджанців; оберігання посадок від птахів; - в якості опори для розсади або огірків; - у будівництві і так далі. Проте особливо популярні огорожні грати серед домовласників і дачників. Пластикові грати вважаються повноцінною заміною для застарілих обгороджувань з дерева або металу. Уся справа в її довговічності, непримхливості, багатофункціональності і зовнішньому вигляді. Щоб спорудити подібне обгороджування не треба багато сил, часу і грошей, зводяться подібні огорожі буквально за декілька годин. При їх подальшій експлуатації не потрібно складний відхід, досить помити грати чистою водою, і вона виглядатиме, як нова.
| Ширина | 0.5 |
| Довжина | 0.15 |
| Висота | 0.15 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Agrostar |
| Розмір | 0,5м*50м |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Колір | Темно-зелений |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для створення тимчасових і постійних огорож місць, де присутність сторонніх осіб вкрай небажана. |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Вага | 5,750 |
| Щільність | Ромб 15мм*15мм |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сетки | Вольерная |
| Назначение сетки | Защита урожая от птиц, Для поддержки вьющихся растений, Для птичьих вольеров, Защита от ветра, Универсальная |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 0.5 м |
| Длина | 50 м |
| Ширина ячейки | 15 мм |
| Длина ячейки | 15 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Стабилизирована к УФ-излучению | Да |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 0.5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Забор декоративный |
| Состояние | Новое |
| Вага | 4,650 |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Об’єм | 0,0635 |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Колір | Темно-зелений |
| Розмір | 0.5м*50м |
| Розмір елементу | 15*15мм Ромб |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |