
1 700 ₴/рулон
Показать оптовые ценыОгорожа з пластикової сітки виходять надійними і довговічними. Якщо для конструкції використовуються огорожні грати, то можна не сумніватися в повноцінності такого загородження. Термін служби подібної огорожі декілька десятків років. Грати для огорож виготовляють із специфічного полімерного складу, в результаті отриманий матеріал підходить для широкого використання у багатьох областях: - обгороджування ділянок будь-якої площі; - обгороджування саджанців; - оберігання посадок від птахів; - в якості опори для розсади або огірків; - у будівництві і так далі. Проте особливо популярні огорожні грати серед домовласників і дачників. Пластикові грати вважаються повноцінною заміною для застарілих обгороджувань з дерева або металу. Уся справа в її довговічності, непримхливості, багатофункціональності і зовнішньому вигляді. Щоб спорудити подібне обгороджування не треба багато сил, часу і грошей, зводяться подібні огорожі буквально за декілька годин. При їх подальшій експлуатації не потрібно складний відхід, досить помити грати чистою водою, і вона виглядатиме, як нова.
| Ширина | 0.5 |
| Довжина | 0.15 |
| Висота | 0.15 |
| Бренд | Agrostar |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Розмір | 0,5м*50м |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Колір | Темно-зелений |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Вага | 5,750 |
| Щільність | Квадрат 10мм*10мм |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэтилен |
| Назначение сетки | Защита от кротов, Защита деревьев и кустов от грызунов, Защита урожая от птиц, Защита урожая от насекомых, Для поддержки вьющихся растений, Для птичьих вольеров, Защита от ветра, Универсальная, Для ограждения участка, Для улиток, Защита от листьев и веток, Защита растений от солнца, Защита растений от града |
| Тип сетки | Вольерная |
| Стабилизирована к УФ-излучению | Да |
| Длина ячейки | 10 мм |
| Ширина ячейки | 10 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4,600 |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Об’єм | 0,058 |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Колір | Темно-зелений |
| Розмір | 0.5м*50м |
| Розмір елементу | Квадрат 10мм*10мм |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 0.5 мм |
| Длина | 50 |