



90 ₴
Декоративна ПВХ плитка на самоклейці плетінка
Самоклеючі декоративні панелі СПП - новинка у світі самоклейок. Це невеликі плитки із трендовим малюнком під натуральні матеріали. Прозорий захисний шар із поліуретану захищає покриття від стирання та механічних пошкоджень.
Відмінно підійде для декорування будинку, офісу, магазину або кафе.
Матеріал:
Габарити:
Переваги:
Інструкція з монтажу.
Монтаж плитки здійснюється лише у 2 кроки:
Поверхня, що обклеюється, повинна бути рівною без тріщин, нерівностей та перепадів. Перед поклейкою бажано знепилити і прогрунтувати поверхню, що обклеюється, і дати їй висохнути не менше 4-х годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 |
| Довжина | 300 |
| Матеріал | ПВХ |
| Покривна панеллю площа | 0,09 |
| Розмір | 300*300*4 мм |
| Стан | Нове |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 300 мм |