505 ₴
Показати оптові ціниБідон технічний виготовлений із технічного пластику. Бідон має запах пластику, тому ми рекомендуємо його використовувати тільки для технічних потреб. Бідон пластиковий має зручну форму, велику кришку та міцні дві ручки. Також зверніть увагу, що в конструкції самої є западини з боків, які додатково використовуються як ручка.
Додатково можна встановити зливний кран. Для замовлення додаткового крана та врізання його зверніться до наших менеджерів за телефонами, зазначеними на сайті.
Пластиковий бідон можна використовувати як у побуті, так і для господарських потреб, широка горловина дає змогу використовувати пластикову ємність як для рідких, так і для сипких речовин. Бідони стають незамінними помічниками для зберігання й переміщення технічних рідин і сипких речовин. Пластикові бочки можна використовувати для збирання та зберігання дощової води та подальшого поливання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид бака | Вертикальний |
| Об`єм | 55 л |
| Форма | Кругла |
| Діаметр люка | 24.5 см |
| Кількість шарів | 1 |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 2.15 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |