

2 050 ₴
Показати оптові ціниРозмір — 2030x820 мм.
Товщина ламелі — 6 мм
Двері-гармошка ПВХ Melody — це складані двері, що працюють за принципом жалюзі.
Вони складаються з вертикальних пластикових панелей, скріплених між собою, які рухаються верхнім напрямним рейкою і збираються у формі "гармошки".
Двері-гармошки ідеально підходять для закриття великих дверних отворів і розділення простору за типом офісних перегородок.
Розсувні двері "гармошка" міцні та прості в експлуатації.
Їх можна використовувати в будь-яких інтер'єрах, заощаджуючи місце через брак кута повороту.
Розмір — 2030x820 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinci Decor |
| Тип | Дверний блок |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Без порогу |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Ні |
| Дверні петлі | Ні |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Кількість роликів розсувних дверей | 5 шт. |
| Дверна коробка | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 820 мм |
| Висота дверей | 2030 мм |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дверного полотна | пластик |