| Країна виробник | Україна |
| Різновид плінтуса |
Плінтус накладний |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина |
16 мм |
| Висота |
82 мм |
| Довжина: |
2800 мм |
| Сорт плінтуса |
Накладного монтажа |
Розгорнути
Деревноволокнистий плінтус середньої щільності МДФ — листовий матеріал, що виготовляється методом сухого пресування дрібної деревної стружки за високого тиску та температури, нарізаний у формі планок різної висоти та товщини з фрезами або прямокутної форми. У сучасних дизайнах застосовується для приховування технічного проміжку між стіною й підлоговими покриттями. МДФ-лінтуси бувають під ПВХ плівкою, під ламінованим папером, пофарбовані в бажаний колір або просто ґрунтовані під фарбування і фарбуються безпосередньо під час фарбування стіни. Є дуже велика кількість кольорів і декорів.
Кольори в наявності:
Усі кольори представлені у зображеннях.
На зазначені декори уточнюйте ціну за контактними номерами, на сайті.
16 x 82 x 2800 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супер профіль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | МДФ |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Покриття | Ламіноване |
| Вага | 1.85 кг |
| Стан | Новий |