6 377 ₴
Показати оптові ціниЗелені декоративні огорожі які імітують зелений живопліт. Огорожа виготовлена з подвійного оцинкованого дроту, кожна з яких обплетена ПВХ плівкою. Після чого з цього дроту пліток огорожа за принципом сітки рабицы. На таку огорожу складно не звернути увагу, їх застосовують для обгороджування приватних будинків, дачних ділянок, дитячих і спортивних майданчиків. Також дуже часто застосовують для декорації альтанок, терас, фасадів будівель.
| Щільність | Ромб 40 мм*40 мм |
| Розмір | 1,5 м*10м |
| Матеріал | Високоміцний оцинкований дріт подвійного плетення (1,6мм*2=3,2мм) та екологічно безпечний ПВХ зі 100% ультрафіолетовим захистом. |
| Колір | Зелений |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для будівництва огорож будинків, прибудинкових територій, парків, баз відпочинку, ресторанів, спортивних споруд, дитячих майданчиків та інших об’єктів |
| Особливості | Не вигоряє, легко миється (самоочищується), не боїться високих температур, легко монтується, не має вітрильності. |
| Обєм | 0,169 |
| Вага | 34,700 |
| Різновид товару | Огорожа декоративна трав’яна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
| Призначення сітки | Захист від вітру, Захист рослин від сонця, Універсальна |
| Тип сітки | Захисна |
| Виробник | Agro Star |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34,700 |
| Призначення | Для будівництва огорож будинків, прибудинкових територій, парків, баз відпочинку, ресторанів, спортивних споруд, дитячих майданчиків та інших об’єктів |
| Об’єм | 0,169 |
| Тип товару | Огорожа декоративна трав’яна |
| Розмір | 1,5м*10м |
| Розмір елементу | Ромб 40 мм*40 мм |
| Особливості | Не вигоряє, легко миється (самоочищується), не боїться високих температур, легко монтується, не має вітрильності. |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 1.5 мм |
| Довжина | 10 |