

2 850 ₴/рулон
Показать оптовые ценыСітка вольєрна - це гарний варіант для того, щоб захистити фруктові сади від птахів, що постійно псують ваш урожай, а також дрібних гризунів . Її можна використати як вольєрну сітку( ви можете за допомогою її відгородити дрібного птаха від більшого ). Так само її використовують як декоративну прикрасу саду, роблять красиві клумби навколо кольорів, а також дерев, і це виглядає не гірше чим у будь-якому дачному журналі. Ліска тут йде досить щільна, до її складу доданий стабілізатор( захисні компоненти, які не дають матеріалу псуватись на сонці, і по цьому термін придатності подовжується в рази ). Термін цієї сітки до 5 років . Висота сітки буває від 0.5м до 2м
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Agrostar |
| Розмір елементу | 12мм*14мм |
| Розмір | 2м*100м |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для огородження птахів та свійських тварин,для захисту газонів від кротів,для сортування різних видів риби в рибних господарствах. |
| Особливості | Легка та міцна.Стійка до вологи та ультрафіолету.Не вимагае фарбування.Має довгий термін експлуатації.Екологічно безпечна. |
| Об’єм | 0,0968 |
| Вага | 9,400 |
| Вид товару | Сітка вольєрна |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сетки | Вольерная |
| Назначение сетки | Защита урожая от птиц, Для поддержки вьющихся растений, Для птичьих вольеров, Универсальная |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 2 м |
| Длина | 100 м |
| Ширина ячейки | 12 мм |
| Длина ячейки | 14 мм |
| Цвет | Черный |
| Стабилизирована к УФ-излучению | Да |
| Производитель | Agro Star |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 9,400 |
| Призначення | Для огородження птахів та свійських тварин,для захисту газонів від кротів,для сортування різних видів риби в рибних господарствах. |
| Об’єм | 0,0968 |
| Вид товару | Сітка вольєрна |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 2м*100м |
| Розмір елементу | 12мм*14мм |
| Особливості | Легка та міцна.Стійка до вологи та ультрафіолету.Не вимагае фарбування.Має довгий термін експлуатації.Екологічно безпечна. |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |