Одностороння підлогова алюмінієва драбина для професійного використання, із стабільною алюмінієвою платформою. Алюмінієві, профільовані східці, сполучені з боковинами методом фланжування, забезпечують безпечне і зручне використання.Двокомпонентні наконечники на ніжках забезпечують безпеку від падіння. Нові з′єднувальні механізми забезпечують безшумну роботу і стабільність.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Количество ступеней | 7 шт. |
| Тип стремянки | Универсальная |
| Конструкция стремянки | Односторонняя |
| Ширина стремянки (D) | 0.52 м |
| Высота стремянки (В) | 1.98 м |
| Рабочая высота (С) | 3.23 м |
| Размеры кабины | |
| Вес | 8.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6,300 |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Об’єм | 0,108 |
| Вид товару | Драбина-стрем’янка |
| Колір | сірий/помаранчевий |
| Особливості | Дуже компактна та легка. Має органайзер для дрібних предметів (шурупів, цвяхів, тощо) |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Dozer |
| Навантаження | 120кг |
| Країна походження | Туреччина |