Одностороння підлогова алюмінієва драбина для професійного використання, із стабільною алюмінієвою платформою. Алюмінієві, профільовані східці, сполучені з боковинами методом фланжування, забезпечують безпечне і зручне використання.Двокомпонентні наконечники на ніжках забезпечують безпеку від падіння. Нові з′єднувальні механізми забезпечують безшумну роботу і стабільність.
| Розмір | 1430 мм*430 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Особливості | Дуже компактна та легка. |
| Обєм | 0,061 |
| Вага | 2,950 |
| Вид товару | Драбина-стрем’янка |
| Навантаження | 120кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.95 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Количество ступеней | 4 шт |
| Тип стремянки | Универсальная |
| Конструкция стремянки | Односторонняя |
| Ширина стремянки (D) | 0.43 м |
| Высота стремянки (В) | 1.43 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4,400 |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Об’єм | 0,0622 |
| Вид товару | Драбина-стрем’янка |
| Колір | сірий/помаранчевий |
| Особливості | Дуже компактна та легка. Має органайзер для дрібних предметів (шурупів, цвяхів, тощо) |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Dozer |
| Навантаження | 120кг |
| Країна походження | Туреччина |