
от 2 150 ₴/рулон
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сетки | Вольерная |
| Назначение сетки | Защита деревьев и кустов от грызунов, Защита урожая от птиц, Для поддержки вьющихся растений, Для птичьих вольеров, Универсальная |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 1.5 м |
| Длина | 20 м |
| Ширина ячейки | 20 мм |
| Длина ячейки | 20 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Стабилизирована к УФ-излучению | Да |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 7,730 |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Об’єм | 0,0864 |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Колір | Темно-зелений |
| Розмір | 1,5м*20м |
| Розмір елементу | Ромб 20мм*20мм |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |