



1 500 ₴/рулон
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Тип сетки | Вольерная |
| Назначение сетки | Защита урожая от птиц, Для поддержки вьющихся растений, Для птичьих вольеров, Защита от ветра, Универсальная |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 1.2 м |
| Длина | 20 м |
| Ширина ячейки | 40 мм |
| Длина ячейки | 40 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Стабилизирована к УФ-излучению | Да |
| Производитель | Agro Star |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 1.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Забор декоративный |
| Состояние | Новое |
| Вага | 4,650 |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Об’єм | 0,0635 |
| Вид товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Колір | Темно-зелений |
| Розмір | 1,2м*20м |
| Розмір елементу | Ромб 40мм*40мм |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |