



100 ₴
Показати оптові ціниПлінтус підлоговий Arbiton INDO |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 01 Білий блиск |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 17 Алюміній |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 23 Дуб Модена |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 20 Дуб Бургос |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 19 Дубpole |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 16 Дуб кавказкий |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 14 Венге Африка |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 13 Горіх рубра |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 12 Дуб темний |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 11 Дуб скелястий |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 10 Дуб бурбон |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 09 Дуб вишуканий |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 05 Дуб Віндстоун |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 04 Дуб Лінгбург |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 03 Дуб Лофт |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 02 Ясен північний |
Плінтус підлоговий Arbiton INDO 22 Дуб Валенсія |
||
|
Представляємо вам один із найкращих варіантів в Україні — підлоговий пластиковий плінтус Arbiton Indo з коробом і гнучкими краями. Чому ми так вважаємо? Високий плінтус ПВХ для підлоги заввишки 70 мм. — це найпопулярніший плінтус на ринку підлогових покриттів. Попит зумовлюється низкою його переваг. По-перше, підлоговий пластиковий плінтус легкий в установленні. По-друге, у його порожнині профілю можна заховати величезну кількість різних кабелів. По-третє, він має прогумовані краї, які дають змогу приховати нерівності стін і підлоги, а також герметично захищають від проникнення води та пилу під плінтус. У четвертих — це демократична ціна, порівнюючи з дерев'яним або МДФ плінтусом. Високі плінтуси мають чудовий вигляд у будь-якому інтер'єрі, чи то величезний і розкішний зал, чи маленька однокімнатна квартира. Плінтус Індо багатий на дизайни, має рельєфну структуру та дуже схожий на натуральне дерево, тому особливу популярність він заслужив серед покупців, які набувають ламінату. Його якість і надійність оцінили тисячі українців. Підлоговий плінтус Arbiton можна використовувати на такому покритті, як ламінат, лінолеум, килимол, плитка. Завдяки вдалим забарвленням ви легко зможете підібрати та купити плінтус для вашої спальні, вітальні, дитячої. У магазині ЗлатоБуд кожен знайде для себе пластиковий високий плінтус із кабель каналом на будь-який смак і колір. |
|||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плінтуса | накладної плінтус |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка. Кріпильна пластина. З'єднувач. Кут зовнішній. Кут внутрішній |
| Покриття | матовий |