110 ₴
Показати оптові ціни![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| M078 | M089 | P089 | M106 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| M126 | M135 | M141 | M142 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| M145 | M157 | M158 | M163 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| M175 | M208 | M232 | M236 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| M247 | M253 | M256 | M266 |

Зараз цей плінтус є одним із найбільш елегантних підлогових плінтусів на ринку. Його переваги — це однорідна гладка структура лицьової частини, висота, різноманіття кольорів, а також різноманітні комплектуючі. До того ж плінтус Hi-Line Prestige надзвичайно легкий у монтажі та демонтажі, що цінують найвимогливіші покупці.
Висота 74 мм. Відступ від стіни 22 мм. Довжина 2500 мм. Виробництво Польща.
У плінтуса м'який край, вбудований кабель-канал і знімна верхня панель. М'який край забезпечує щільне прилягання плінтуса до поверхонь, за допомогою кабель-каналу можна непомітно прокласти кабелі, а знімна верхня панель плінтуса забезпечує зручність монтажу.
Бренд
Cezar (Цезар)
Висота
74 мм
Тип плінтуса
Пластиковий
Довжина:
2,5 м
У коробці
20 шт.
Плінтус підлоговий Cezar (Цезар)
польського виробника вирізняється дуже яскравим і ефектним дизайном.Дуже добре вписується в будь-який інтер'єр приміщення, надаючи яскравий вигляд переходу від підлоги до стіни. Має прогумовані краї та суцільну накладку, виготовлений із якісного матеріалу, покритий додатковим захисним покриттям, що запобігає подряпинам, виготовлений із міцного пвх, який не тріскається під час свердління буром.
Фурнітура плінтуса повністю повторює малюнок полотна, тому практично не видно на загальному тлі приміщення.Дуже часто купується під різні типи ламінату, лінолеум, плитку.
Підлоговий пластиковий плінтус, виробляється компанією Cezar (Цезар) в Польщі, а купити його можна в Харкові, плінтус вирізняється ексклюзивними забарвленнями. Конструкція підлогового плінтуса дає змогу помістити велику кількість кабелю й у майбутньому, легко демонтувати та монтувати плінтус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cezar |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість кабель-каналів | Три кабель-каналу |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плінтуса | плінтус пластиковий з цільної накладкою |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка. Кріпильна пластина. З'єднувач. Кут зовнішній. Кут внутрішній |
| Покриття | матовий |