360 ₴/пог.м
Показати оптові цінипродається кратно 3м
Підвіконня торгової марки Fachmann (Фахман) – це економ сегмент серед підвіконь. Німецька якість за доступної вартості, гладке матове підвіконня з ПВХ профілю, не дуже зносостійке німецьке покриття IMAWELL. Підвіконня Fachmann не так високоміцні при експлуатації, оскільки інші види підвіконня, хоча і структура підвіконної дошки виготовлена з первинної полівінілхлоридної сировини. Вони дуже часто використовуються в не дорогих ремонтах. Також стійкі до різних перепадів температур, вологостійкі та не підлягають деформуванню від вологи, не містять свинцю та формальдегіду, тому безпечні для людей, які не вигорають на сонці протягом 5-10 років, вони досить стійкі до впливу ультрафіолету. Ріжемо будь-які розміри за довжиною, за стандартної глибини.
Основними перевагами підвіконь
1) Висока стійкість до зношування та механічних пошкоджень
2) Висока термостійкість
3) Вологостійкість
4) Теплоізолювальні властивості
5) Стійкість до УФ-випромінювання
6) Презентабельний зовнішній вигляд
7) Легкість в експлуатації та догляді
9) Довговічність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fachmann |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підвіконня |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | пвх - плівка |