


65 ₴/кв.м
Показати оптові ціниТільки САМОВИВІЗ із Харкова!!!
В упаковці 10 шт. площею 0.466 м2.
площа 1 листа підкладки — 0,466 м2.
Деревно-волоконна підкладка "FIBRIS" IZOPANEL® виробляється в Польщі на німецькому обладнанні. Цей матеріал є екологічно чистим, оскільки під час його виробництва використовуються відходи деревини.
Крім цього, він має тепло-шумоізолювальними властивостями та забезпечує чудову вентиляцію простору під під підлоговим покриттям, що так само запобігає загорянню останнього в приміщеннях із підвищеною вологістю повітря й у разі потрапляння вологи на підлогу. Також підкладка має підвищену протигрибкову стійкість оскільки в заводських умовах, на останніх стадіях виробництва обробляється антисептичними препаратами.
Завдяки своїй структурі дає змогу згладити найменші нерівності підлоги внаслідок стиснення нижнього шару, у такий спосіб усуваються такі нежальні ефекти, як-от скрипи та потріскування підлогового покриття.
Підкладка "FIBRIS" IZOPANEL®" товщина 3 мм (під ламінат або тришарову паркетну дошку), вирівнює поверхню підлоги до 1 мм.
підкладка після укладання не деформується, не розсихається, не просідає навіть в умовах інтенсивної експлуатації поверхні підлоги. Її використання гарантує збереження основних технічних показників використовуваного фінішного покриття впродовж тривалого періоду.
Головна рекомендація щодо укладання — напрямок по діагоналі кімнати, якщо ламінат монтуватиметься прямо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIBRIS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підлогового покриття | Ламінат, Паркет, Лінолеум, Ковролін |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | Дерев'яне волокно |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Звукоізоляція | 19 дБ |
| Теплопровідність | 0.047 Вт/м.кв. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Площа покриття | 0.466 м² |
| Імітація | Під дерево |