90 ₴
Показати оптові ціниПозбудьтеся слизьких щаблів!
Алюмінієвий профіль кутовий, з гумовою вставкою. Профіль призначений для встановлення на кутах ступенів сходів як протиковзний профіль безпеки та як декоративне оздоблення. Застосовується для захисту кутів щаблів сходів від відколів і тріщин, що виникають під час експлуатації, для гарантування безпеки ходіння, а також для декорування. Переваги: заміна гумової вставки без демонтажу алюмінієвого профілю, захист кута щаблів від оббивання, міцне кріплення за допомогою дюбелів, декоративне оформлення драбин.
Ширина 48 мм. Висота 18 мм. Покриття — анодування. Довжина — 1,0 м. Пересилаємо Україною
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Антиковзні вставки | Так |
| Висота | 18 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Покриття | Анодоване |
| Для керамічної плитки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | алюміній |