Алюмінієвий підлоговий поріг плоский. З дрібним декоративним рифленням по краях. Призначений для зовнішнього кріплення саморізами. За допомогою широкого порожка для підлоги дуже просто приховати великий стикувальний шов до 10 см між однорівневим покриттям. Рифлення з боків забезпечує гарну жорсткість підлогового порога та створює гарний дизайнерський ефект. З'єднувальний поріжок А 100 найчастіше використовується в тих випадках, коли підлогові матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї та розміщені на одному рівні, легко перекриває стик плитка — ламінат тощо.
Колірна різноманітність підлогових порогів виключно легко дає змогу підібрати необхідний відтінок до паркету, ламінату, керамічної плитки та інших покриттів. Порожок для підлоги приховає всі вади порізування та монтажу, зробить красивий, надійний і міцний перехід між покриттями
Максимальна довжина профілю — 2,7 м.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Висота | 3.5 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Покриття | Анодоване |
| Для керамічної плитки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло, бронза, золото, дерево |