Алюмінієвий підлоговий поріг плоский, з дрібним декоративним рифленням посередині. Призначений для зовнішнього кріплення саморізами. За допомогою поріжка для підлоги дуже просто приховати стикувальний шов до 58 мм між двома рівними покриттями. Рифлення забезпечує кращу жорсткість підлогового порога і створює гарний дизайнерський ефект. Найбільш часто використовується в тих випадках, коли підлогові матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї та розміщені на одному рівні, легко перекриває стик плитка — ламінат тощо.
Колірна різноманітність підлогових порогів легко дає змогу підібрати необхідний відтінок до паркету, ламінату, керамічної плитки та інших покриттів. Сховає всі вади порізування та монтажу. Зробить гарний, надійний і міцний перехід між покриттями.
Максимальна довжина профілю — 2,7 м



Алюмінієвий поріжок — стикувальний профіль, основною метою якого є закрити компенсаційні шви підлогового покриття, а також запобігти його деформації та зношуванню. Їх часто використовують для окантовки сходинок, позаяк добре захищають кордон порога від пошкоджень механічного характеру.
Попит на алюмінієві поріжки та їх поширеність зумовлені, завдяки низці переваг: доступна ціна (виготовлення і обробка алюмінію набагато простіше, відповідно й дешевше, порівнюючи з виробництвом інших металів), стійкі до корозії, відповідно довговічні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Приховане кріплення | Ні |
| Вид порога | Жорсткий |
| Висота | 3.5 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Покриття | Анодоване |
| Для керамічної плитки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло, бронза, золото, дерево |