70 ₴
Показати оптові ціниАлюмінієвий підлоговий порог напівкруглий гладкий, ширина 40 мм для підлогових покриттів. З його допомогою закривається стикувальний шов до 38 мм між двома однорівневими покриттями. Призначений для зовнішнього кріплення саморізами.
Алюмінієвий з'єднувальний профіль застосовується у випадках, коли підлогові матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї та розміщені на одному рівні. Алюмінієвий поріжок для підлоги дивовижно просто підбирається за кольором до паркету, ламінату, керамічної плитки та інших покриттів. Він приховує всі вади порізування та монтажу. Робить плавний, акуратний і стильний перехід між покриттями.
Максимальна довжина профілю — 2,7 м



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Ні |
| Покриття | Анодоване |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло, бронза, золото, дерево |