50 ₴
Показати оптові ціниАлюмінієвий підлоговий поріг напівкруглий гладкий, ширина 30 мм для підлогових покриттів. З його допомогою закривається стикувальний шов до 28 мм між двома однорівневими покриттями. Призначений для зовнішнього кріплення саморізами.
Алюмінієвий з'єднувальний профіль застосовується в випадках, коли підлогові матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї та розміщені на одному рівні. Алюмінієвий поріжок для підлоги дивовижно легко підбирається за кольором до паркету, ламінату, керамічної плитки та інших покриттів. Він приховує всі вади порізування та монтажу. Робить плавний, акуратний і стильний перехід між покриттями.
Максимальна довжина профілю — 2,7 м
Алюмінієвий поріг для підлоги АП 004 — це прекрасне дизайнерське рішення для Вашої оселі!


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Приховане кріплення | Ні |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Висота | 4.3 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Покриття | Анодоване |
| Для керамічної плитки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло, бронза, золото, дерево |