АП 001. Алюмінієвий поріжок гладкий. Ширина 20 мм. Анодований.
Алюмінієвий підлоговий поріг напівкруглий гладкий, ширина 20 мм для підлогових покриттів. З його допомогою закривається стикувальний шов до 18 мм між двома однорівневими покриттями. Призначений для зовнішнього кріплення саморізами.
Алюмінієвий з'єднувальний профіль застосовується в випадках, коли підлогові матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї та розміщені на одному рівні. Алюмінієвий поріжок для підлоги дивовижно просто підбирається за кольором до паркету, ламінату, керамічної плитки та інших покриттів. Він приховує всі вади порізування та монтажу. Робить плавний, акуратний і стильний перехід між покриттями.
Максимальна довжина профілю 2,7 м
Алюмінієвий поріг для підлоги АП 001 — це прекрасне дизайнерське рішення для Вашої оселі!



Алюмінієвий поріг — стикувальний профіль, основною метою якого є закрити компенсаційні шви підлогового покриття, а також запобігти його деформації та зносу. Їх часто використовують для окантовки сходинок, позаяк добре захищають кордон порога від пошкоджень механічного характеру.
Попит на алюмінієві поріжки та їх поширеність зумовлені, завдяки низці переваг: доступна ціна (виготовлення і обробка алюмінію набагато простіше, відповідно й дешевше, порівнюючи з виробництвом інших металів), стійкі до корозії, відповідно довговічні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Антиковзні вставки | Ні |
| Висота | 3.5 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Колір | Сірий |
| Покриття | Анодоване |
| Для керамічної плитки | Так |
| Стан | Новий |