польського виробника вирізняється дуже яскравим і ефектним дизайном.Дуже добре вписується в будь-який інтер'єр приміщення, надаючи яскравий вигляд переходу від підлоги до стіни. Має прогумовані краї та суцільну накладку, виготовлений із якісного матеріалу, покритий додатковим захисним покриттям, що запобігає подряпинам, виготовлений із міцного пвх, який не тріскається під час свердління буром.
Фурнітура плінтуса повністю повторює малюнок полотна, тому практично не видно на загальному тлі приміщення.Дуже часто купується під різні типи ламінату, лінолеум, плитку.
Підлоговий пластиковий плінтус, виробляється компанією "Кернер", у Польщі, а купити його можна в Харкові, плінтус вирізняється ексклюзивним забарвленням. Конструкція підлогового плінтуса EVO 70, дає змогу помістити велику кількість кабелю й у майбутньому, легко демонтувати та монтувати плінтус.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korner |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість кабель-каналів | Три кабель-каналу |
| Ширина | 20.7 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Додаткова комплектація | Кут зовнішній, Кут внутрішній , З'єднувач |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | алюміній |
| Вид плінтуса | плінтус пластиковий з цільної накладкою |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка. Кріпильна пластина. З'єднувач. Кут зовнішній. Кут внутрішній |
| Покриття | матовий |