
горіх світлий 0001
горіх темний 0004
горіх бразильський 0005
горіх мармуровий 0006
горіх кремовий 0007
горіх шервуд 0008
груша 0010
груша медова 0011
груша темна 0012
махонь 0020
дуб дачний 0050
дуб рустикальний 0051
дуб білий 0052
дуб ностальгія 0053
дуб димчастий 0054
бук 0060
бук лісовий 0061
сосна 0081
сосна північна 0082
сосна біла 0083
клен 0090
венге 0100
ясінь щітайський 0110
полісандр 0120
кантри 0160
табаско 0170
Колекція Люкс — це універсальний плінтус нового покоління із шириною 29 мм!!! Плінтус такої ширини дає змогу гідно приховати всі наявні після укладання похибки підлогового покриття.
Якщо у Вас багато дротів, то об'ємні кабельні канали плінтуса ТЕКО серії Стандарт, пропонують розв'язати цю проблему, проклавши з особливою легкістю їх усі разом або окремо в три наявні відділення, розміром 11 мм кожне. Нова універсальність кріплення дає змогу фарбувати або переклеювати шпалери без знімання та перевстановки плінтуса. Досить буде зняти тільки знімну верхню частину.
Особлива протектурована масивність під різні кольори дерева, з непомітним переходом до еластичних країв, чудово імітує дорогий дерев'яний плінтус, що гарантує вам чудову якість, дорогий вигляд, зручність в експлуатації та доступну ціну — хіба це не очевидно найкращий вибір для Вас?
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | ТЕКО |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Додаткова комплектація | Кут зовнішній, Кут внутрішній |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка. Кріпильна пластина. З'єднувач. Кут зовнішній. Кут внутрішній |
| Покриття | матовий |
| Колір | Дерево |
| Вид плінтуса | плінтус з двох частин |