Плінтус пластиковий GRUN HOLZ 60 мм (матовий) польського виробника вирізняється дуже яскравим і ефектним дизайном.Дуже добре вписується в будь-який інтер'єр приміщення, надаючи яскравий вигляд переходу від підлоги до стіни. Має прогумовані краї та невидимий кабель-канал, виготовлений із якісного матеріалу, покритий додатковим захисним покриттям, що запобігає подряпинам, виготовлений із міцного пвх, який не тріскається під час свердління буром.
Фурнітура плінтуса повністю повторює малюнок полотна, тому практично не видно на загальному тлі приміщення.Дуже часто купується під різні типи ламінату, лінолеум, плитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grun Holz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Додаткова комплектація | Кут зовнішній, Кут внутрішній , З'єднувач |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка. Кріпильна пластина. З'єднувач. Кут зовнішній. Кут внутрішній |