Плінтус пластиковий із кабель-каналом підлоговий.
Висота: 52 мм
Ширина: 25 мм
Довжина: 2500 мм
Паковання: 40шт.
Плінтус виготовлений із якісного матеріалу (пластик), еластичний. Має прогумовані краї, які щільно прилягають до стіни та підлоги, приховуючи та повторюючи дрібні нерівності, а таже запобігає потраплянню під плінтус вологи.
Зроблений якісно, зазори кабель-каналу не видно. Фурнітура для плінтуса сідає ідеально та щільно. Колір фурнітури повністю збігається з кольором плінтуса.
За ціною та якістю один із найкращих в Україні.
Підлоговий плінтус Декопласт виготовляється з еластичного пластику, тому він не тріскається під час монтажу, за це він має популярність серед будівельників.
Також за відгуками дуже добре витримує випадкові удари від ніг і під час миття підлоги.
Кольоростійкість добра, не блякне в разі потрапляння сонячних променів, позаяк має додаткове лакове покриття. Простий в установленні на дюбель-монтаж.
За невеликі гроші ви купуєте гарну якість матеріал, який слугуватиме вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Комплектуючі для плінтусів | Кут внутрішній |
| Додаткова комплектація | Кут зовнішній, Кут внутрішній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | DECOPLASTLINE |