Панелі ПВХ — це сучасний, міцний і довговічний ПВХ (полівінілхлорид) — матеріал вологостійкий, важкозаймистий (категорії В). Застосування декоративних панелей ПВХ: для внутрішнього оздоблення коридорів і передпокою, ванних і туалетних кімнат, залів, спалень, балконів і лоджів. Просто обклеївши одну стіну або фрагмент, Ви швидко зміните свій будинок, зробивши інтер'єр модним і сучасним.
Декоративні панелі GRACE виготовляються з ПВХ аркушів, пофарбованих стійкими до стирання німецькими фарбами. А для надання 3D-ефекту відбувається тиснення й вичавлювання малюнка на спеціальних формах.
Аркуші вологостійкості та чудово миються. За мінімальних витрат можливе швидке створення сучасного, комфортного та затишного будинку.
Широкий асортимент декоративних панелей дає змогу задовольнити найвишуканіший смак споживача.
Основний розмір панелей ПВх 964 х 488 мм, що становить приблизно половину квадратного метра. Декоративна панель має невелику вагу та товщину, що неабияк спрощує роботу.
Панелі ПВХ упаковані в пачки по 10 листов.
Вага однієї пачки панелей становить приблизно 3 кг.
Площа поверхні, що обклеюється однією пачкою, залежить від типу панелі та становить приблизно 4,7 квадратних метрів.
Панелі наклеюються на очищену від пилу поверхню спеціальним клеєм для панелей ПВХ Valo Glue, або рідкі цвяхи. Витрата клею залежить від вироблених робіт (у середньому 600 мл на 5-7 панелей).
Панелі легко ріжуться ножицями.
Виробник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 980 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Форма для декоративного каменю та плитки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Колір | Світло-сірий |
| Покриття | ПВХ |
| Вага упаковки | 3 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 4.9 кв.м |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Матова |