
3 150 ₴/рулон
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сітки | Вольерна |
| Призначення сітки | Захист дерев і кущів від гризунів, Для підтримки витких рослин, Для пташиних вольєрів, Універсальна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 2 м |
| Довжина | 20 м |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,930 |
| Призначення | Для огородження територій,підтримки витких рослин,укріплення схилів. |
| Об’єм | 0,1094 |
| Тип товару | Сітка пластикова для огорожі |
| Розмір | 2 м*20м |
| Розмір елементу | Ромб 50 мм*50 мм |
| Особливості | Стійка до УФ,високих та низьких температур.Термін експлуатації більше 10 років |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |