



2 640 ₴/рулон
Показати оптові ціниСітка вольєрна - це гарний варіант для того, щоб захистити фруктові сади від птахів, що постійно псують ваш урожай, а також дрібних гризунів . Її можна використати як вольєрну сітку( ви можете за допомогою її відгородити дрібного птаха від більшого ). Так само її використовують як декоративну прикрасу саду, роблять красиві клумби навколо кольорів, а також дерев, і це виглядає не гірше чим у будь-якому дачному журналі. Ліска тут йде досить щільна, до її складу доданий стабілізатор( захисні компоненти, які не дають матеріалу псуватись на сонці, і по цьому термін придатності подовжується в рази ). Термін цієї сітки до 5 років . Висота сітки буває від 0.5м до 2м
інімальна кількість для замовлення1БрендAgrostarРозмір елементу12мм*14ммРозмір1м*200мМатеріалПоліпропіленКолірЧорнийТип пакуванняПоліетиленКраїна походженняКитайПризначенняДля огородження птахів та свійських тварин,для захисту газонів від кротів,для сортування різних видів риби в рибних господарствах.ОсобливостіЛегка та міцна.Стійка до вологи та ультрафіолету.Не вимагае фарбування.Має довгий термін експлуатації.Екологічно безпечна.Об’єм0,073Вага9,400Вид товаруСітка вольєрна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 1 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,400 |
| Призначення | Для огородження птахів та свійських тварин,для захисту газонів від кротів,для сортування різних видів риби в рибних господарствах. |
| Об’єм | 0,073 |
| Тип товару | Сітка вольєрна |
| Розмір | 1 м*200м |
| Розмір елементу | 12 мм*14мм |
| Особливості | Легка та міцна.Стійка до вологи та ультрафіолету.Не вимагае фарбування.Має довгий термін експлуатації.Екологічно безпечна. |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Agrostar |
| Країна походження | Китай |