Одностороння підлогова алюмінієва драбина для професійного використання, із стабільною алюмінієвою платформою. Алюмінієві, профільовані східці, сполучені з боковинами методом фланжування, забезпечують безпечне і зручне використання.Двокомпонентні наконечники на ніжках забезпечують безпеку від падіння. Нові з′єднувальні механізми забезпечують безшумну роботу і стабільність.
| Розмір | 1430 мм*430 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Особливості | Дуже компактна та легка. |
| Обєм | 0,061 |
| Вага | 2,950 |
| Різновид товару | Драбіна-стрем'янка |
| Навантаження | 120 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.95 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Тип драбини | Універсальна |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Ширина драбини (D) | 0.43 м |
| Висота драбини (В) | 1.43 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Об’єм | 0,0622 |
| Тип товару | Драбіна-стрем'янка |
| Колір | сірий/помаранчевий |
| Особливості | Дуже компактна та легка. Має органайзер для дрібних предметів (шурупів, цвяхів, тощо) |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Dozer |
| Навантаження | 120 кг |
| Країна походження | Туреччина |