Одностороння підлогова алюмінієва драбина для професійного використання, із стабільною алюмінієвою платформою. Алюмінієві, профільовані східці, сполучені з боковинами методом фланжування, забезпечують безпечне входження і зручність в зверненні.Двокомпонентні наконечники на ніжках забезпечують безпеку. Нові з′єднувальні механізми забезпечують безшумну роботу і стабільність.
| Бренд | DOZER |
| Розмір | 1680 мм * 460 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Особливості | Дуже компактна та легка. |
| Об’єм | 0,06723 |
| Вага | 3,390 |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Різновид товару | Драбіна-драм'янка |
| Навантаження | 120 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип драбини | Універсальна |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Висота драбини (В) | 1.68 м |
| Ширина драбини (D) | 0.46 м |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 3.39 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Об’єм | 0,06723 |
| Тип товару | Драбіна-стрем'янка |
| Колір | Сірий |
| Розмір | 1680 мм * 460 мм |
| Особливості | Дуже компактна та легка. |
| Кількість одиниць в упаковці | 1 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Бренд | Вектор-В |
| Навантаження | 120 кг |
| Країна походження | Китай |