Основу плінтусу МДФ становить безпосередньо сама МДФ плита. Завдяки її характеристикам і властивостям є практично необмежені можливості у створенні різних форм і різновидів плінтусу.
МДФ (від англійського MDF — Medium Density Fiberboard, що в перекладі означає — Деревно-волокниста плита середньої щільності) — це екологічно чистий матеріал. Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених сполучними речовинами, сформованими у формі плити з подальшим гарячим пресуванням і шліфуванням. Основним сполучним елементом волокон є лігнін, який виділяється з деревини під час нагрівання. Отже, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що як основний сполучний засіб є не синтетичний, а природний матеріал. МДФ легко пілується, фрезерується, свердлиться, і взагалі є гарним і зручним матеріалом для будь-яких столярних операцій. МДФ майже вдвічі міцніший за Деревно-стружковийплити (ДСП). За вологостійкістю механічними характеристиками МДФ перевищує не тільки всі плитні матеріали, але й натуральне дерево. До того ж він важкогорючий, має високі фізико-механічні, біо-, атмосферо- та вологостійкі властивості, водночас відчутно дешевше за цілісні масиви дерева. МДФ — стійка до впливу пари — практично не розбухає, не коробиться. Вона стійка до грибків і мікроорганізмів, робить вироби з МДФ гігієнічними та безпечними в побуті. Висока механічна міцність вберігає її навіть від сильних ударів, а ідеальна однорідність уберігає відвикручування, вигинання пересихання.
Серед усіх типів покриття плівка ПВХ має набагато вищі захисні властивості й водночас ідеальне співвідношення ціна/якість. Плівка ПВХ має такі переваги:
- Висока стійкість до старіння,
- До механічних і хімічних пошкоджень,
- До атмосферних впливів і низьких температур,
- До УФ-променів (висока світлостійкість),
- Висока міцність,
- Стійкість до утворення п'яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супер профіль |
| Країна виробник | Україна |
| Стан |
Нове Модельний ряд |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супер профіль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Покриття | Ламіноване |
| Вага | 2.7 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | спресованих деревних волокон |